Základní kola

Základní kola jsou kola na místní či regionální úrovni s návazností na kola krajská.

V krajích, kde základní kola probíhají, určuje způsob návaznosti na krajské kolo pořadatel krajského kola. V krajích, kde neprobíhají, se mohou soutěžící přihlásit přímo do krajského kola.

 

Nadcházející kola

  • LTZ – Kladky – Bělá (Olomoucký kraj)
    25. 4. 2019
    místo: Kladky - Bělá
    pořadatel: ORION-SVČ Němčice nad Hanou, p. o.
    koordinátor: Barbora Žeravská
    e-mail:
    telefon: 773675277
  • Nové Město nad Metují (Královéhradecký kraj)
    25. 4. 2019
    místo: Nové Město nad Metují
    pořadatel: ZŠ Komenského Nové Město nad Metují
    koordinátor: Václav Nýč
    e-mail:
    telefon: 602504436
  • Dobřany (Plzeňský kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Dobřany
    pořadatel: Základní škola Dobřany p. o.
    koordinátor: Jaroslav Šedivý
    e-mail:
    telefon: 602658066
  • Zásmuky (Středočeský kraj)
    25. - 26. 4. 2019
    místo: Zásmuky
    pořadatel: ZO ČSOP 05/03 Zásmuky
    koordinátor: Milan Petr
    e-mail:
    telefon: 606256364
  • Prachov (Královéhradecký kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Jičín
    pořadatel: Muzeum přírody Český ráj z.s.
    koordinátor: Mgr. Petr Lazurko
    e-mail:
    telefon: 732927926
  • Jeseník (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Jeseník
    pořadatel: Středisko volného času DUHA Jeseník
    koordinátor: Mgr. Vladislava Fačevicová
    e-mail:
    telefon: 736232109
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Olomouc
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Olomouc
    koordinátor: Jaroslav Marx
    e-mail:
    telefon: 725922621
  • Přerov (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Přerov
    pořadatel: Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov
    koordinátor: Mgr. Dagmar Mlčáková
    e-mail:
    telefon: 581735009
  • Hranice (Olomoucký kraj)
    26. 4. 2019
    místo: Hranice, Pod Křivým - areál u Pohostinství Na Střelnici
    pořadatel: Dům dětí a mládeže, p. o.
    koordinátor: Bc. Bohumil Kristek
    e-mail:
    telefon: 602560385
  • Dětenice (Královéhradecký kraj)
    29. 4. 2019
    místo: Dětenice
    pořadatel: STROM Dětenice
    koordinátor: Mgr. Iveta Vališková
    e-mail:
    telefon: 605289512
  • Slavkov u Brna (Jihomoravský kraj)
    30. 4. 2019
    místo: Slavkov u Brna
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Slavkov u Brna, p.o.
    koordinátor: Mgr. Jana Bangová
    e-mail:
    telefon: 605083322, web: ddmslavkov.cz
  • Uničov (Olomoucký kraj)
    3. 5. 2019
    místo: Uničov
    pořadatel: Dům dětí a mládeže, vila Tereza Uničov
    koordinátor: Irena Cehová
    e-mail:
    telefon: 725555453
  • Brno (Jihomoravský kraj)
    3. 5. 2019
    místo: Zoo Brno
    pořadatel: Středisko ekologické výchovy Hlídka
    koordinátor: Zuzana Musilová
    e-mail:
    telefon: 774677353
  • Šumperk (Olomoucký kraj)
    7. 5. 2019
    místo: Šumperk
    pořadatel: Středisko volného času ZpDVPP Doris Šumperk
    koordinátor: Jiří Kamp
    e-mail:
    telefon: 774908122
  • Litovel (Olomoucký kraj)
    9. 5. 2019
    místo: Litovel
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Litovel
    koordinátor: Ing. Pavel Sova
    e-mail:
    telefon: 775550964
  • Kojetín (Olomoucký kraj)
    9. 5. 2019
    místo: Kojetín
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Kojetín
    koordinátor: Eva Poláchová
    e-mail:
    telefon: 731489990
  • Prostějov (Olomoucký kraj)
    10. 5. 2019
    místo: Prostějov
    pořadatel: ČSOP RS Iris
    koordinátor: Eva Zatloukalová
    e-mail:
    telefon: 603730594

Uskutečněná kola

  • Bory (kraj Vysočina)
    16. - 24. 4. 2019
    místo: Bory
    pořadatel: Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory a ZO ČSOP Bory
    koordinátor: Mgr. Zuzana Jurková
    e-mail:
    telefon: 737885015
  • Jihlava (Vysočina)
    23. 4. 2019
    místo: Zoologická zahrada
    pořadatel: Zoologická zahrada Jihlava, p.o.
    koordinátor: Mgr. Radka Vaňková
    e-mail:
    telefon: 567 573 774
  • Praha 9 a 14 (kraj Praha)
    5. - 15. 4. 2019
    místo: Praha
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Praha 9
    koordinátor: Tereza Rádsetoulalová
    e-mail:
    telefon: 734134015
  • Šternberk (Olomoucký kraj)
    9. 4. 2019
    místo: Městský park Šternberk
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Šternberk, p. o.
    koordinátor: PhDr. Jitka Opichalová
    e-mail:
    telefon: 739667360
  • Jaroměř (Královéhradecký kraj)
    6. 4. 2019
    místo: Jaroměř
    pořadatel: ZO ČSOP 46/15 Puštíci
    koordinátor: Luděk Anders
    e-mail:
    telefon: 732933139
  • Mohelnice (Olomoucký kraj)
    5. 4. 2019
    místo: Mohelnice
    pořadatel: Dům dětí a mládeže Magnet, Mohelnice
    koordinátor: Mgr. Miroslav Škopík
    e-mail:
    telefon: 732365935
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
    4. 5. 2018
    místo: Hradec Králové
    pořadatel: Biskupské gymnázium B. Balbína
    koordinátor: Ivo Králíček
    e-mail:
    telefon: 495513744
  • Sobíňov (kraj Vysočina)
    21. 4. 2018
    místo: Sobíňov
    pořadatel: ZO ČSOP 42/05 Chotěboř
    koordinátor: Mgr. Věra Váchová
    e-mail:
    telefon: 773464836
  • Nasavrky (Pardubický kraj)
    21. 4. 2018
    místo: Nasavrky
    pořadatel: ZO ČSOP Nasavrky
    koordinátor: Mgr. Petra Morchová
    e-mail:
    telefon: 737508210
  • Zbiroh (Plzeňský kraj)
    14. 4. 2018
    místo: Zbiroh
    pořadatel: ZO ČSOP Jilm
    koordinátor: Hynek Bílý
    e-mail:
    telefon: 724345352